تخفیف 105.000 تومانی در دوره تصویری عزت نفس و خوشبختی!!!

معرفی کتاب حکایت دولت و فرزانگی

نویسنده ی کتای حکایت دولت و فرزانگی مارک فیشر است. که این کتاب از معروف ترین آثار مارک فیشر است.کتاب حکایت دولت و فرزانگی که در این مقاله تصمیم داریم معرفی کنیم در زمینه ی موفقیت و ثروتمند شدن روانشناسی است.موضوع کتاب حکایت دولت و فرزانگی درباره ی زندگی نامه ی یک جوان تیزهوش هست که تصمیم منتشر کردن کتاب های خودش را دارد که از این طریق کسب درآمد کند ولی با مشکلات زیادی برای تحقق هدفش پیدا می کند.

حکایت دولت و فرزانگی پر از نکته ها و درس های بسیار ارزشمند برای ثروتمند شدن است.خواندن این کتاب به افرادی که از وضعیت خود ناراضی هستند بسیار توصیه می شود.داستان کتاب حکایت دولت و فرزانگی از این قرار است که جوانی از شرایط و وضعیت خود ناراضی است و به تنگنا آمده است به دنبال ثروت می رود.عموی این جوان او را به سراغ فردی دولتمند که نامش آنی است میفرستد.

یکی از راه های ثروتمند شدن خواستن است.به زبان ساده یعنی هر چیزی که بخواهید همان را به همان اندازه که مشتاق آن هستید به دست می آورید.مهمترین نکاتی که از این کتاب میتوان فهمید این است که: به هر آنچه که می گوییم متعهد شویم . و به آنچه متعهد می شویم متعهد بمانیم.نکته ی بعدی که می توان فهمید قدرت کلمات است ما نباید قدرت کلمات را نادیده بگیریم.نکته سوم می توان گفت پیگیری کارها است یعنی کارهای خود را نیمه رها نکنید و پیگیر آن باشید.نکته ی آخر قدرت تجسم است که با قدرت تجسم افکار منفی را از خود دور کنید.

فصل های کتاب

کتاب حکایت دولت و فرزانگی پانزده فصل دارد. فصل یک:حکایت مشاوره مرد جوان با خویشاوندی دولتمند…فصل دوم:حکایت دیدار جوان با باغبانی سالمند…فصل سوم:حکایت آموزش جوان برای غنیمت شمردن فرصت و خطر…فصل چهارم:حکایت به حبس افتادن جوان…فصل پنجم:حکایت آموزش ایمان…فصل ششم:حکایت آموزش تمرکز بر هدف…فصل هفتم:حکایت ارزش تصویر از خود…فصل هشتم:حکایت کشف نفوذ کلام.

فصل نهم…حکایت نخستین آشنایی با دل گل سرخ…فصل دهم:حکایت تسلط بر ضمیر ناهوشیار…فصل یازدهم:حکایت بحث در باب ارقام و قواعد…فصل دوازدهم…حکایت یادگیری نیکبختی و زندگی…فصل سیزدهم:حکایت یادگیری بیان خواسته ها در زندگی…فصل چهاردهم:حکایت کشف اسرار باغ گل سرخ…فصل پانزدهم:حکایت لحظه ای که هر یک به راه خود می رود.

جملات کلیدی کتاب

۱ اوضاع و شرایط بیرونی همواره بازتاب حالت ذهنی و درونی ترین اعتقاد تو است.نگذار ترس هدایتگر تو باشد.ترس بدترین دشمن تو است.۲اشخاصی که صبر می کنند تا اوضاع و شرایط عالی از راه برسد.هرگز کاری را به انجام نمی رسانند.زمان مطلوب برای عمل همین حالا است.۳همه ی رویداد های زندگی ت آینه یی است که اندیشه هایت را باز می تاباند.۴زندگی دقیقا همان گونه است که تصورش را می کنی.

۵منش یعنی تقدیر.۶راه کسب ایمان از طریق تکرار کلام است.۷جهان چیزی جز بازتاب ضمیر درونت نیست.۸هرچه ذهنت نیرومندتر باشد,مشکلات ناچیز تر خواهد نمود.این منشا آرامش درون است.پس تمرکز کن.این یکی از بزرگ ترین کلیدهای کامیابی است.

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =

توسط
تومان