تخفیف 105.000 تومانی در دوره تصویری عزت نفس و خوشبختی!!!

چرا بیشتر از همه باید عاشق خودم باشم؟

عاشق خودت باش

با جرات می توانم بگوییم که یکی از پر مفهوم ترین جمله ای   است که به کار میبریم.تا حالا فکر کردین با ارزش ترین سرمایه ما چیست؟ درسته زندگی و وجودمان با ارزش ترین سرمایه های زندگی ماست.تا حالا دقت کردین چرا وقتی مریض می شویم حاضریم کل سرمایه مون بدیم تا سلامتی مون به دست بیاریم .این نشون میده که زندگی و وجودمان چقدر ارزش داره.

عاشق خودتان باشید.هیچ عشقی تاثیر گذارتر از عشق یک انسان به خودش نیست.عشق به خود باعث میشه افکار و احساسات درونی ما تغییر کنه و ارتباطات بهتری داشته باشیم.همه ی ما در زندگی به عشق نیاز داریم.به نظر من عشق با ارزش ترین هدیه ای است که زندگی به ما می دهد و همه چیز با دوست داشتن خود شروع میشه.

زندگی شما هدیه است که باید ان را درک کنید و با عشق زندگی کنید.وقتی خودتان را دوست داشته باشید وفتی عاشق خودتان و جهان  باشید عشق به سمت شما برگشت خواهد داده شد.یک حقیقتی وجود دارد هرچه قدر خودتان را دوست داشته باشید زندگی بهتر و احساس بهتری پیدا می کنید.دنیای اطراف شما بیان مستقیمی از  درون خود شماست.

عشق ورزیدن به خودتون فراموش نکنید.خودتون رو دوست داشته باشید.تا حالا شده فکر کنید آیا بدون اینکه خودتون دوست داشته باشید می توانید دیگران را دوست داشته باشید؟تا احساس کردین به اندازه کافی خوب نیستی؟ تاحالا برای اینکه به خودت ابراز عشق کنی چه کاری انجام دادی؟

 

چرا ما عاشق خودمان نیستیم؟

یکی از دلایلی که عاشق خودمان نیستیم نداشتن اعتماد به نفس و عزت نفس کافیه هست. افرادی که اعتماد به نفس و عزت نفس کافی ندارند خودشان را دست کم میگیرند.و همیشه خودشان را نسبت به بقیه پایین تر می دانند.این افراد هیچ کاری برای زندگی شان نمیکنند چون از شکست می ترسند.اگه شما خودتون رو دوست ندارید نمی توانید بقیه ی افراد را دوست داشته باشید.

چطور استرس و اضطراب را از زندگی حذف کنیم؟

اگر بقیه افراد را دوست نداشته باشید نمیتوانید ارتباط دوستانه برقرار کنید.ایکی دیگه از دلایل اینکه خودمون دوست نداریم این است که همیشه در کودکی بهمون گفتند :با دیگران مهربان باشیم و دوسشون داشته باشیم اما هیچ وقت بهمون هیچکس نگفت که یکی از راه های رسیدن به موفقیت اینه که خودت دوست داشته باشی.

 دوست داشتن خود به چه معناست؟

یعنی اینکه در حالی که به خودمون احترام می گذاریم حالمون با خودمون و زندگی مون خوب باشه.و  به سلامت ذهن روح  جسم مون اهمیت بدیم.

 

مزیت های مهم دوست داشتن خود

دوست داشتن خود مزایای بسیاری دارد که ما در اینجا به چند مورد اشاره می کنیم.یکی از مزایا اینه که فرد از نظر روحی وجسمی سالم تر خواهد بود.و حال بهتری نسبت به خود خواهد داشت و بیشتر از زندگی  و داشته ها لذت میبرد.  کسانی که خودشون دوست  دارند از انتقاد افراد دیگه ناراحت نمی شوند چون اجازه نمی دهند هیچ چیز حالشون خراب کند.وقتی فردی خودش دوست داشته باشد قطعا اتفاق های قشنگ تری در زندگیش خواهد افتد.

اغلب دوست داشتن خود یا عشق به خود با غرور یا خودشیفتگی اشتباه گرفته می شود.فرد خود شیفته کسی هست که تنها فقط به خودش اهمیت می دهد و برای بقیه ی افراد ارزش قائل نیست.و خودش را از بقیه افراد بالاتر می داند.افراد خودشیفته دارای عزت نفس و اعتماد به نفس پایین هستن و فکر میکندد از همه بهتر هستن و خودشون رو برتر میدونند.معمولا این افراد دوستان و روابط کمی دارند.

چگونه خودمان را دوست داشته باشیم؟

نگران هیچ چیز نباشد اجازه ندهید افکار منفی ذهن شما را درگیر کند.از رفتار دیگران ناراحت نشویید.همیشه سعی نکنید خودتان را با بقیه مقایسه کنید .کار خودتون انجام بدهید شمامجبور نیستید هر کاری که دیگران انجام می دهند شما هم انجام بدهید.زیاد سخت نگیرید اگر همه چیز خیلی جدی بگیرید حتی درمورد خودتان دچار اظطراب خواهید شد.سعی کنید سخت نگیرید و به اتفاق ها بخندبد.کارهای متفاوت انجام بده تا نتیجه متفاوت بگیری.جلوی آینه بایست و به خودت مهربانی کن.بدنتان را دوست داشته باشید درگیر جملاتی مثل من چاقم من لاغرم نشوید.

۷ راز مهم داشتن حال خوب

 

دیوانه و دلبسته ی اقبال خودت باش

سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش

یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری

راضی به همین چند قلم مال خودت باش

دنبال کسی باش که دنبال تو باشد

اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش

پرواز قشنگ است ولی بی غم و منت

منت نکش از غیر و پربال خودت باش

صد سال اگر زنده بمانی گذرانی

پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش…           اقبال لاهوری

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 13 =

توسط
تومان