تخفیف 105.000 تومانی در دوره تصویری عزت نفس و خوشبختی!!!

چطور ضمیر ناخودآگاه مان را برنامه ریزی کنیم؟

۱-ما در هر لحظه از خودمون رفتار های خاصی نشون میدیم که این رفتار های که ما نشان می دهیم موقعیت ما رو تعریف میکنه ۲-ما انسان ها باور های داریم که زندگی خودمون رو بر اساس آن جلو می بریم به همین علت ما اعتقاد داریم ضمیر ناخودآگاه حداقل ۸۰درصد شخصیت و سرنوشت ما را می سازد

حالا به پروسه ی زیر دقت کنید

پندار ? گفتار ? رفتار ? عادت ? شخصیت ?سرنوشت
پندار ما گفتار ما رو می سازه و گفتار ما باعث رفتار ما میشه و رفتار ما عادت های ما رو شکل میدهد و همان عادت ها شخصیت ما رو ایجاد میکنه و شخصیت ما باعث میشه سرنوشت ما درست بشه نکته ی مهم که اینجا به وجود میاد اینه که نحوه ی تفکر خود را بشناسیم بخاطر اینه که همه چیز از تغییر روش تفکر ما آغاز میشود ضمیرناخودآگاه ما پردازش افکار ما را به عهده دارد. در طول شبانه‌روز ۶٠،٠٠٠ رشته فکری از صفحه ذهن ما عبور می‌کند که این رشته‌های فکری به سه شکل خودشون نشون میدن
۱-تصویر۲-صدا۳-احساس
این رشته های فکری از منابع گوناگونی درست می شود درونی یا بیرونی هستندچه درونی و چه بیرونی به صورت مستقیم و غیر مستقیم در سرنوشت ما تاثیر میگذارندچون ضمیر ناخودآگاه آنها رو دریافت می کنه و بر اساس همون اطلاعات برای ما برنامه ریزی میکنه برای داشتن اطلاعات تخصصی تر در مورد مبحث ضمیر ناخودآگاه مطالب زیر را دنبال کنید

قوانین ضمیر ناخودآگاه

۱- محل دائمی ثبت اطلاعات ضمیر ناخودآگاه ماست وقتی یک مادر جنینی در رحم دارد به سه ماه و ده روزگی می رسد حس شنوایی اون جنین فعال می شود و از طریق همون حس شنوایی شروع به دریافت اطلاعات  می کندیک اندیشمند علوم ذهنی به نام یان مک در مونت کتاب بسیار جالبی در این زمینه نوشته است به اسم :نوزادان لحظه تولد را به یاد می اورندیک لحظه با خودتون تصویر کنید از زمانی که سه ماه ده روز که جنین  بودیم تا همین الان که این مقاله رو می خونید در حال کسب اطلاعات با وضوح و شفافیت بالا هستیم درواقع ضمیر ناخودآگاه، اطلاعات محیط را با تمام جزئیات اسکن می‌کند! یعنی هر بارکه پلک می‌زنیم،
در واقع می توانیم بگیم ضمیر ناخودآگاه ما اطلاعات محیط را با تمام جزئیات دریافت میکند در واقع هر بار که ما پلک می زنیم ی تصویر جامع و کامل از دنیای اطراف مون وارد ذهن مون میکنیم ما چه بخوایم و چه نخوایم این حجم گسترده از اطلاعات وارد ذهن ما می شودتا الان شده فکر کنید حتی ی سکانس از فیلم هم می تواند ضمیر ناخوداگاه ما رو برنامه ریزی کند؟کاملا درسته ما این قابلیت داریم که ذهن خودمون رو از نوع برنامه ریزی کنیم ریچارد بندلر جمله ی قشنگی در این زمینه گفته انسان موجودی است برنامه ریزی شده و قابل برنامه ریزی مجدد.
ما این علم یاد میگیریم که بتوانیم ویروس های ذهن خود مون رو پیدا کنیم و پاک کنیم و ی برنامه ریزی جدید و مفید سالم انجام بدیم. اطلاعاتی که  در ذهن الان وجود داره سرنوشت ما رو می سازه برای همین باید به آن دسترسی پیدا کنیم و پاک سازی انجام دهیم که این کار امکان پذیر است.
۲-ضمیر ناخودآگاه ما برای انجام هر رفتاری یک منظور مفید و مثبت را پیگیری میکندکه منشأ تمام رفتار های ما و عادت های ما است.در واقع می توان گفت ضمیر ناخودآگاه منطق خاص خود را داردرفتار های که برای ما برنامه ریزی می شود برای ضمیر ناخوداگاه ما فاقد مفهوم خوب یا بد هست از شما عزیزان که این مقاله رو تا اینجا خواندین خواهشی دارم .

از همین الان تصمیم بگیرین به شدت مراقب ورودی های اطلاعات به ذهن خودتون باشید یک آهنگ به ظاهر شاید ساده باشه ولی باعث یک برنامه ریزی بسیار قوی در ذهن تان می شود اگر آهنگ شادی باشد یک برنامه ریزی مثبت انجام می دهد  اگر آهنگی با مفهوم غم باشد برنامه ریزی منفی در ذهن شما انجام می دهد پس خواهش میکنم بسیار مراقب باشید. ما در جامعه ی زندگی می کنیم که متاسفانه هجوم اطلاعات منفی به ذهن ما بسیار زیاد است اگر یک نگاه کوتاه به تیتر خبرها بندازین متوجه خواهید شد.

۹ تیپ شخصیت شناسی آناگرام

تا جایی که می توانید روزنامه ی خبری نخوانید شبکه های خبری را نبینیدمطمئن باشید اگر قرار باشد خبری به شما برسد از هر طریقی شده به شما خواهد رسید که ضرر اینها بیشتر از فایده هایشان می باشدهر لحظه از شبانه روز در هر مکانی از این جهان هستی  احساس کردین ورودی های ذهن شما منفی شده است با یک جمله ی مثبت قوی و تاثیر گذار متناسب با شرایط تون گفته و به صورت گفتگوی درونی اون را تکرار کنید

در ابتدای مقاله هم گفتیم ضمیر ناخودآگاه ما دائما در حال دریافت اطلاعات می باشد که همین اطلاعات برای ما برنامه ریزی می کند … ضمیر ناخودآگاه ما مسؤل ایجاد رفتار و باور های ما است . ضمیر ناخودآگاه ما دائما فعال است حتی در حالت خواب حتی شاید تعجب کنید تا ۲۴ساعت بعد از مرگ هم فعال است بعد از مرگ از طریق حس شنوایی  درحال دریافت اطلاعات از دنیای اطراف است.
خیلی شگفت انگیز تر این که:شاید به همین دلیل است که اکثر ادیان توصیه شده وقتی کسی فوت کرد در اطراف متوفی باید آرامش باشد تا این انتقال راحتتر انجام شود تا حالا براتون پیش اومده که در حال تماشای تلویزیون یا خواندن کتابی هستین و فردی به شما نزدیک می شود و با شما صحبت میکند اسم شما رو صدا میزند ولی متوجه نمی شوید فکر میکنید این حالت به چه علتی است؟

این نشان میدهد که توجه ضمیر ناخوداگاه شما بر روی یک موضوع دیگر است و در این حالت خاص ضمیر ناخودآگاه شما به طرز شفاف و نزدیکی در دسترس است به این حالت می گویند ۱-ترانس ۲-خلسه ۳-الفای ذهنی شاید سوال شده باشد کدام یک از این سه مورد درست است هر سه مورد درست است.

رابطه عزت نفس و خوشبختی

برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه

برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه ی سری حساسیت خاص خود را دارد وقتی ما در حالت خلسه یا ترانس یا الفای ذهنی هستیم امکان اینکه بتوانیم خودمان را برنامه ریزی کنیم وجود ندارد بهترین راه اینه که از اطرافیان خود بخواهیم این کار را انجام دهند.
به این صورت که اطرافیان ما هر زمان دیدند ما در این حالت هستیم یک جمله مثبت و تاثیر گذار به ما بگویند جمله ی انتخابی باید جوری باشد که باعث برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه درست و مفید و سالم برای ما باشد از این روش میتونیم برای برنامه ریزی مثبت دیگران هم استفاده کنیم شاید سوال شد کجا ها مثلا؟مثلا در تربیت فرزندان وقتی کودک شما غرق تماشای تلویزیون یا بازی کامپیوتری بود و ارتباط با محیط اطراف ندارد و این ارتباط قطع شده می توانید یک عادت مثبت به آن یاد آوری کنید مثلا مسواک زدن را یاد آوری کنید در کمال تعحب خواهین دید بعد از اینکه فیلم تمام شد اولین کاری که به سراغش می رود مسواک زدن است.
ی مثال دیگر آدولف هیتلر ، در حقیقت حواس مخاطبین خودش را بر روی نحوه ی بیان قوی و حرکات فیزیکی خودش جلب میکرد و در باطن برای جنگ آنها را آماده میکرد.

و کلام اخر

برای خودتان زمان بگذارید  جدید ترین و قوی ترین برنامه ریزی مثبت را وارد ذهن تون کنید و نگذارید دنیای اطراف تون محیط اطراف تون روی شما اثر بگذارد شما تنها زمانی میتوانید ضمیر ناخودآگاه خودتون برنامه ریزی کنید که قوانین ضمیر ناخوداگاه را به خوبی درک کرده باشید و از آن استفاده کنید.

۶ پایه اصلی موفقیت از دیدگاه جیم ران

برایتان دنیای پر از شادی آرزو مندم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + ده =

توسط
تومان