تخفیف 105.000 تومانی در دوره تصویری عزت نفس و خوشبختی!!!

چه زمان های باید به حس ششم خود اعتماد کنیم؟

تا حالا احتمالا شنیدین که می گویند به ندای قلبت گوش کن. تا حالا شد فکر کنید ندای قلب اصلا چیست؟ تا الان قطعا براتون پیش اومده که سر دو راهی قرار بگیرین که باید سر اون دو راهی تصمیم های مهمی بگیرین : اما سر اون دو راهی به این فکر می کنید تصمیم درست چیست؟

 

شاید شما اون رو شم,الهام,حس ششم,یا فقط یک نوع احساس بنامید اما باید بدونید ندای درون واقعی است و زمانی که از آن استفاده کنید توانایی های شما افزایش می باید. می توان ندای درون را اینجوری گفت که ترکیبی از احساسات , عقل و تجربه های شماست.البته باید به این هم توجه داشته باشید افکاری که به صورت تصادفی تو ذهن شکل میگرند با ندای درون متفاوت است.و افرادی  که بین ندای درون و افکار تصادفی تمایز قایل شوند در زندگی شان موفق تر هستند.

 چه زمانی متوجه می شویم به ندای درون مان توجه نمی کنیم؟

وقتی حس تردید دارید. وقتی شما نسبت به همه ی تصمیمات خودتون تردید دارید. شما ندای درون تان را جدی نمی گیرید. زمانی که شما ندای درون تان را جدی می گرفتید به تصمیمات خودتون مطمئن می شدید.زمانی که به ندای درون مان توجه می کنیم با آرامش بیشتری حرکت می کنیم.یا وقت هایی  پیش اومده که دنبال ی دلیل هستید  از کاری که انجام می دهید سرباز بزنید.در آن زمان ندای درون نادیده گرفته شده.

ما به دنیا نیامده ایم که تنبیه شویم,آمده ایم تا آموزش ببینیم .هر اتفاقی این قابلیت را دارد که در ما تغییر و دگرگونی ایجاد کند و حوادث و پیشامدها بیشترین قابلیت را برای تغییر در افکار ما دارند.این یک قانون است که اگر هر رویدادی هدف و منظوری داشته باشد, زندگی شما هم هدفمندخواهد بود.از وقتی حادثه ای برایتان می افتد,از خودتان بپرسیدچه نیازی به آن داشتید.آنگاه بر آن مسلط شوید تا مجبور نشوید دوباره از نو شروع کنید.

چطور ضمیر ناخودآگاه مان را برنامه ریزی کنیم؟

 

 راه های مهم شنیدن ندای درون چیست؟

آرام باشید…راه های مختلفی برای پیدا کردن  آرامش حتی در شلوغ ترین مکان ها وجود دارد, من از شما می خواهم برای دقایقی تلوزیون را خاموش کنید گوشی را کنار بگذارید و کمی وقت به خودتون بدین.ذهن خودتون پاک کنید و یاد بگیرید روی لحظه ی حال تمرکز کنید.در هر فرد راه های رسیدن به آرامش متفاوت است مثل ورزش ,یوگا, طبیعت , کوهنوردی و یا غیره .این روش سریع ترین راه برای شنیدن صدای درون تان است.

 گوش دهید و پیروی کنید.طبق احساسات  و الهامات خود عمل کنید.احتمال داره که سریع ندای درونتان را نشنویید اما به تدریج صدای درونتان را می شنوید.از درون خودتان بخواهید تا آن را نشانتان دهد.قبل از خواب می توانید یا خودتان و خدای درون تان صحبت کنید.شکر گذاری را تمرین کنید شکر گذار نعمت های که دارید باشید.به نکات مثبت دقت کنید.

ندای درون مثل دیالوگ فیلم نیست که به ذهن تان خطور کند,که درمورد انجام دادن کاری به شما بگویید.ندای درونیک احساس است احساسی که شما دارید.برای همه ی افراد پیش آمده که بگویند حسم بهم گفت انجام بده.یا حسم گفت این کار انجام نده آینده ش خوب نیست .یا شاید دیده باشین بعضی افراد میگویند حس ششم قویی دارم.اینها همه ندای درون است که افراد اسم های مختلفی روی آن قرار می دهند.

گوش دادن به ندای درون چه تاثیری دارد؟

گوش دادن به ندای درون شما را تشویق می کند , که هدف های مثبت برای خودتون تعیین کنید.ندای درون باور دارد که شما می توانید , و نمی توانم برای او تعریف نشده.شما را همیشه در حال پیشرفت نگه می دارد .وقتی به نتیجه های مثبت می رسید خوشحال می شود.به شما کمک می کند برنامه ی را طراحی کنید که برایتان کارایی بیشتری دارد.ندای درون وقتی درمورد کاری به شما حس مثبت می دهد باور دارد که شما توانایی انجام آن کار را دارید.شما را از تردید ها نجات می دهد.

آیا خوشبختی مستلزم داشتن هدف است؟

 

دقت داشته باشید

در مقابل ندای درون ذهن انتقادگر وجود دارد.مدام در حال شک تردید است.مدام افکار منفی را به شما تحمیل می کند.شما را از انجام دادن کار های بزرگتر می ترساند.ذهن مدام انتقاد میکند و همیشه در تلاش است شما را در حاشیه امن نگه دارد و شما را به کم قانع می کند تا ریسک پذیر نباشید.

 

و در کلام آخر

همه ی ما وقتی به زمین آمدیم به یک نیرو وصل شدیم.نیرویی که این جهان را خلق کرده عاشقانه به ما کمک میکند.مسیر درست و غلط را به ما نشان می دهد تا به شرایط بهتر برسیم.نیرویی که از تمام اطلاعات جهان باخبر است میتواند هر ثانیه ما را به سمت خواسته هایمان هدایت کند.اگر در خود این توانایی را ایجاد کنید که صدای ندای درون تان بشنوید می تواند ما را راحت به خواسته هامون برساند.صدای درونت گوش بده. تو همونی که احساس می کنی می تونه و از پسش بر میاد هستی

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + ده =

توسط
تومان