تخفیف 105.000 تومانی در دوره تصویری عزت نفس و خوشبختی!!!

چگونه سریع تر از آنچه تصور می کردید به خواسته هایتان برسید؟

توانمندی های خود را آزاد کنید

توانمندهای بالقوه انسان متوسط به اقیانوس عظیمی می ماند که هنوز پیموده نشده است ، به قاره جدیدی می‌ماند که هنوز اکتشاف نگردیده است دنیایی از امکانات در انتظار اند که آزاد شوند و برای دستیابی به هدف عظیم شما به حرکت درآیند . موفقیت در هدف گذاری است و هر چیزی جزء این فرع به قضیه است . تمام مردمان موفق به شدت هدف گرا هستند . می دانند که چه می خواهند و با تمام وجود و در هر روز زندگی برای دستیابی به خواسته هایشان تلاش می کنند .

توانایی شما در هدف گذاری مهارتی اصلی تعیین‌کننده برای موفق شدن است . با داشتن هدف ، ذهن مثبت شما به کار می افتد و نقطه نظر ها و انرژی برای دستیابی به این اهداف آزاد می شوند . بدون هدف تحت تاثیر جذر و مد در زندگی به بالا و پایین می روید . اما با داشتن هدف چون تیری از تمام در رفته بسوی هدفتان به حرکت در می آید تا به آن اصابت کنید .

واقعیت این است که اگر عمری صد برابر هم داشته باشید ، توانمندی های بالقوه شما بیش از آنند که جملگی مورد استفاده قرار بگیرند . آنچه را که تاکنون به دست آورده اید ، تنها جزیی از آن چیزی است که توانایی دستیابی به آن را دارید . یکی از قوانین موفقیت این است : مهم نیست از کجا می آیید ، مهم این است که به کجا می روید اما این که به کجا می روید را شما و اندیشه های شما مشخص می سازند .

چگونه یک فرد تاثیر گذار شویم ؟

هدف های روشن و واضح بر اعتماد و اطمینان شما می افزایند ، صلاحیت شما را زیاد تر می کنند و انگیزه های تان را بالاتر می برند . همان طور   که تا هاپکینس ، مربی فروش ، میگوید ، هدف سوخت کوره موفقیت است .

 

شما دنیای خود را خلق می کنید

شاید بزرگترین کشف در تاریخ انسانی قدرت ذهن شماست که تقریباً تمامی جنبه های زندگی شما را خلق می‌کند . آنچه را که در پیرامون خود در این دنیایی ساخته و پرداخته انسان ها می بینید ، در ذهن کسی به شکل یک ایده یا نقطه نظر شروع شد و بعد تبدیل به واقعیت گردید . همه چیز زندگی شما به شکل یک اندیشه ، یک آرزو ، یک خواسته یا امید و یا به شکل یک رویا شروع شده است .

شما افکار خلاق دارید . افکار شما دنیایتان و همه اتفاقات زندگی تان را شکل می دهند . همه ادیان ، همه فلسفه ها ، متافیزیک ها ، روانشناسی ها به یک نکته اشاره کرده اند و آن اینکه : به آنچه بیشتر بیندیشید ، همان می شوید . دنیای بیرون شما در نهایت بازتابی از دنیای درون شماست و آنچه را که فکر می کنید ، به شما منعکس می کند . به هرچه پیوسته فکر کنید ، صورت حقیقت پیدا می کند .

از هزاران انسان موفق پرسیدند که اغلب اوقات به چه فکر می کنند . بیشترین جواب آنها این است که به خواسته هایشان فکر می کنند و اینکه چگونه به این خواسته های خود برسند . ناموفق ها و ناخشنود ها اغلب درباره آنچه نمی خواهند فکر می کنند و حرف می زنند . درباره مسائل و نگرانی هایشان حرف می زنند و گناه ناکامی هایشان را به گردن دیگران می اندازند .

چرا اشخاص هدف گذاری نمی کنند ؟

اما موفق ها پیوسته درباره هدف های موردنظرشان فکر می کنند و درباره آن حرف میزنند . آنها به آنچه بیش از هر چیز می خواهند فکر می کنند درباره‌اش حرف می زنند . زندگی کردن بدون هدف شبیه رانندگی در مه غلیظ است . موتور اتومبیل تان هر قدر قوی و قدرتمند باشد ، شما به آرامی رانندگی می کنید ، مردد هستید و حتی روی جاده صاف حرکت و به جلو اندک دارید .

با تصمیم گیری درباره هدف های تان ، مه بلافاصله از بین می رود و شما در موقعیتی قرار می گیرید که از توانمندی های خود استفاده کنید . داشتن هدف های روشن و شفاف به شما امکان می دهد پا بر پدال گاز زندگی خود بفشارید و شتاب تان در راستای تحقق بخشیدن به خواسته های تان به حرکت درآیید .

راه رسیدن به خوشبختی

هدف گذاری و تلاش همه روزه برای دستیابی به این هدف و در نهایت رسیدن به آن به قدری قدرتمند است که صرف پی کردن به هدف های تان ، حتی در شرایطی که هنوز قدم اول را بر نداشته‌اید ، شما را شاد و خشنود می کند . برای برخوردار شدن از حداکثر توانمندی ، باید برای هر روز زندگی تان هدفی را در نظر بگیرید .

باید یک کانون لیزری در زندگی درست کنید ، به طوری که همیشه درباره آنچه دوست دارید و آنچه دوست ندارید فکر کنید . باید از این لحظه به بعد مصمم شوید که یک موجود زنده هدف شوید ، مانند یک موشک راهنمایی شونده و یا یک موشک راهنمایی شونده و یا یک کبوتر لانه ی آب تا درج آن به هدف هایی که برای تان مهم هستند به حرکت درآیید .

۱۰ روش شگفت انگیز افزایش اعتماد به نفس

تضمینی از این بزرگ تر وجود ندارد که پیوسته برای تحقق خواسته های تان بکوشید . داشتن هدف های روشن به شما امکان می دهد تا از همه توانمندی خود برای دستیابی به موفقیت استفاده کنید . هدف به شما امکان می دهد بر تمامی مبانی زندگی خود غلبه کنید و به موفقیت های نامحدود برسید .

در کلام آخر

با خودتان فکر کنید کدام فعالیت است که به شما بیشترین احساس معنا را می دهند ؟ برای دستیابی به هدف های تان چه بهایی را پرداخت خواهید کرد ؟ در اغلب مواقع به چه فکر می کنید ، درباره چه حرف میزنید درباره آنچه می خواهید یا آنچه نمی خواهید ؟

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان