تخفیف 105.000 تومانی در دوره تصویری عزت نفس و خوشبختی!!!

۵ اتفاقی که زندگیت رو دگرگون میکنه

۱ . از تغییر استقبال کنید

تغییر کردن را با آغوش باز بپذیرید . تغییر کردن جز قوانین زندگی است , و شما نمی توانید از آن فرار کنید . اگر به بدن خودتان هم نگاهی بیندازید متوجه خواهید شد که , حتی بدن شما هم تغییر می کند سلول های وجودی شما هم تغییر می کنند . زمانی که تغییر کردن را قبول کنید و تغییر کردن را بخشی از زندگی خودتان بدانید , قطعا شما دنبال راه های خواهید رفت که از تغییرات زندگی خود به بهترین شکل استفاده کنید .

تغییر کردن یعنی تجربه یک حال خوب و زندگی جدید داشتن . خیلی وقت ها برای همه ی ما ها پیش آمده که منتظر یک تلنگر هستیم تا تغییر کنیم . اما بعضی اوقات تلنگر هم زده میشه ولی تغییری در ما ایجاد نمیشه . تغییر کردن یعنی اینکه از تکرار دست برداشتن و نشاط طراوت و تازگی را به زندگی آوردن , دوباره رشد کردن .

با خودتون صادق باشید , تا وقتی که با خود خود درونی تون صادق باشید پاکی را تجربه خواهید کرد و دنبال یک منجی برای تغییر نخواهید بود . تا با خودتان صادق نباشید تغییر نخواهید کرد . تغییر کردن  یعنی یک تصمیم گیری صحیح . همین الان با خودتان فکر کنید و تصمیم بگیرید که در هر شرایط و وضعیتی که هستید یک قدم مثبت بردارید .

۲ کتاب های متفاوت بخوانید

کتاب خواندن می تواند ما را باهوش تر کند , و باعث می شود مهارت همدلی شما تقویت پیدا کند . سعی کنید در زمینه های مختلف کتاب بخوانید و تک بعدی نباشید . و در زمینه های مختلفی اطلاعات خود را بالا ببرید . می توان گفت اولین تحول در هر فرد , با کسب دانش آغاز می شود . همه ی ما از سنین بسیار پایین کتاب خواندن راهی به سمت موفقیت و پیشرفت است .

چگونه بی دلیل شاد باشیم؟

افراد موفق خوانندگان بسیار مستاقی هستند که مدام درحال کسب دانش بوده اند . کتاب خواندن باعث می شود که تمرکز شما بالا برود .برای خودتان هدف تعیین کنید . توانایی اینکه به یک موضوع از زاویه های مختلف نگاه کنید را پیدا خواهید کرد . وقت خودتان را با عشق وعلاقه نه با بی حوصلگی سپری خواهید کرد .مهارت نوشتن و سخن گفتن شما تقویت می شود .

شما می توانید کتاب های صوتی دانلود کنید و در در مترو  و یا پیاده روی روزانه تان گوش دهید .  می توانید پادکست های در مورد مشکلات تون گوش بدهید . شما می توانید کتاب های صوتی را حتی هنگام ورزش کردن , باغبانی کردن و رانندگی کردن گوش دهید .

۳ یک مهارت جدید بیاموزید

ما الان در زمانی زندگی می کنیم که , تنها یا فشار دادن یک کلیک راه های بی انتهای برایمان در یادگیری آغاز می شود . قبول داریم که ما نمی توانیم به همه ی دانش دنیا دست پیدا کنیم . ولی می توانیم مهارت های جدید یاد بگیریم , و برای این کار کتاب ها , اینترنت و یا حتی اطرافیان مان هم هستند . همیشه پذیرای یاد گیری باشید .

با یاد گیری یک مهارت جدید اعتماد به نفس شما هم تقویت می شود . و حتی در بین دوستانتان حرف بیشتری برای گفتن پیدا خواهید کرد . و یا حتی می توانید از آن مهارت کسب در آمد کنید .یاد گیری حوزه های جدید تاثیر بسیار شگفت انگیزی بر ذهن و روح دارد و می تواند به بقیه مهارت های شما هم حتی کمک کند . یاد گیری حس عزت نفس و کار آیی ما را افزایش می دهد .

تفاوت عزت نفس و اعتماد به نفس چیست؟

۴ برای تفریح های مورد علاقه خود وقت بگذارید

سرگرمی باعث می شود بیرون از محیط کاری به روحیه خودتان رسیدگی کنید . تفریح کردن باعث می شود شما به یک فرد خلاق  تبدیل بشید . تجربه های جدیدی به دست بیاورید . وقتی شما تفریح می کنید در آرامش روحی به سر می برید و باعث می شود عزت نفس شما تقویت شود . به خودتان نگاهی بیندازید و روحیه ی خودتان برسی کنید . ببینید تفریح های مورد علاقه شما چیست ؟

تفریح کردن باعث می شود طول عمر شما افزایش یابد . زیرا باعث می شود بیماری ها در وجود شما کاهش یابد . تفریح کردن برای اینکه متعادل در زندگی خود پیشرفت کنید لازم است , و باعث می شود شما استعداد های بالقوه ی خودتان را پیدا کنید . و باعث می شود کیفیت زندگی شما بالا برود . حتی تفریح کردن باعث می شود بازده شما درکارتان بالا برود  و کمتر از زیر کار در بروید .

تفریح کردن اعتماد به نفس را تقویت می کند و باعث می شود پایه های زندگی تان محکم شود . تفریح باعث می شود که ظرفیت ذهنی شما جسمی شما تقویت پیدا کند . استرس و افسردگی را کاهش می دهد و روان تان را بهبود می دهد .

۵ لیستی از اهداف تان را داشته باشید

اهداف خودتان را یاداشت کنید و برنامه های زندگی خودتان را طبق آن برنامه ریزی کنید , و قدم بردارد . با خودتان فکر کنید از زندگی تان چه می خواهید و هدف های شما چیست . نوشتن اهداف باعث می شود که شما در ذهن تان تصویر سازی کنید . و همین باعث می شود که شما برای رسیدن به آن تلاش کنید . بدانید چه کسی در حال حاضر هستید و می خواهید به کجا برسید .

چگونه استرس را مدیریت کنیم ؟

اگر جواب را بدانید کار شما برای نوشتن اهداف تان بسیار ساده تر می شود . البته ناگفته نماند فقط نوشتن هدف کافی نیست , شما باید هر روز حتی قدم های بسیار کوچکی هم شده برای اهدافتان برذارید تا به آن برسید . و باور داشته باشید که به اهداف تان خواهید رسید . اگر اهداف تان را ننوسید , آن ها جز آرزو و خیال چیزی نیستند . قدرت عجیب نوشتن اهداف را دست کم نگیرید .

هدف های شما باید واضح و روشن باشند . و اهداف باید قابل دست یابی باشند . شما هر چقدر اهداف تان را کامل و واضح یادداشت کنید , ذهن نیمه هوشیار شما بسیار راحت تر عمل خواهد کرد . اهدافتان را به زبان حال یادداشت کنید تا ضمیر ناخود آگاه تان نتواند در برابر آن مقاومت کند .

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =

توسط
تومان