تخفیف 105.000 تومانی در دوره تصویری عزت نفس و خوشبختی!!!

درباره ما

 

وقتی هفت سال پیش، در سن سی‌ویک‌سالگی، سخت‌ترین امتحان زندگی‌ام را برای اخذ مدرک حرفه‌ای کوچینگ پشت‌سر گذاشتم، هرگز فکر نمی‌کردم که تازه در آغاز راه یادگیری این موضوع قدم گذاشته‌ام. اهمیت تبدیل این دانش به رفتارها و عادت‌های روزمره در جریان مدیریت پروژه را به‌مرور درک کردم. برای یک مربی و مشاور، ترکیب سه رکن اساسی دانش، کارایی و شخصیت حکم قانون طلایی اثربخشی “ را دارد.

الآن بعد از بیش از ده سال سابقه‌ی کار، می‌دانم که یا دانش توسعه و بهبود منابع انسانی را مثل یک عادت اجرا می‌کنم و یا اینکه آن را یاد نگرفته‌ام، فقط دراستاندارد کوچینگ آن را خوانده‌ام! وقتی در یک موقعیت عملی قرار می‌گیریم تازه می‌فهمیم فرق بین دانستن و توانستن چقدر است؟! اولین گام برای تبدیل دانستن به توانستن، خلق یک عادت ساده است. باید کارهای عجیب و ناگهانی و به‌ظاهر بزرگ را فراموش کنیم و از این لحظه به خلق عادت‌های ساده و کوچک، اما مؤثر، بیندیشیم.

توانا بود هر که عادت کند

در این وب‌سایت قصد داریم حرکت شما در مسیر بهبود و توسعه‌ی فردی را آسان کنیم. در این وب سایت علاوه بر ارائه مطالب علمی به روز در حوزه بهبود و توسعه فردی، قصد داریم با ارائه محصولات آموزشی صوتی و تصویری به توسعه مهارتهای فردی و بین فردی شما کمک کنیم.

به امید بهبود فردی ایرانیان

حبیب بیگی

مربی بهبود و توسعه‌ی فردی

توسط
تومان